ترجمه حرفه ای یک صفحه مهندسی برق به انگلیسی تا امشب #شماره 2

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 6،500 تومان

شرح پروژه:

با سلام و تشکر پیشاپیش از پیشنهاد شما

یک صفحه ابسترکت (267لغت) در زمینه مهندسی برق قدرت هست که لازمه بصورت حرفه ای به انگلیسی ترجمه بشه (ترجمه تا ساعت 10 امشب لازم هستش)

ترجمه ماشینی قابل قبول نیست

فایل اصلی به مجری محترم فرستاده میشه

نمونه متن:

مسئله بهینه سازی ریزشبکه ها بر روی سیستم توزیع نمونه استاندارد، پیاده سازی شده است. برای حل مسئله  از الگوریتم ازدحام ذرات دینامیکی استفاده‌ شده است. از مزیت‌های عملکرد در حالت ریزشبکه می‌توان به افزایش قابلیت اطمینان و افزایش کیفیت برق اشاره کرد.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

KPH

کاربر عادی

کاربر عادی

10،000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 7 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 645
دو سال پیش

sina-sf

کاربر عادی

کاربر عادی

6،500 تومان

امتیاز 9.77 (ممتاز) از 72 رای
پروژه موفق : 108
رتبه: 46
دو سال پیش
+8500
+30428

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.