پیاده سازی مقاله ای در مورد حفظ امنیت داده ها در داده کاوی

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام.

پروژه پیش رو پیاده سازی یک مقاله با عنوان حفظ امنیت داده ها در داده کاوی هستش و برای پروژه درسی میخوامش. چون فقط 4 نمره داره نمی خوام زیاد هزینه کنم و یه چیزی در حد نرمال هم باشه کفایت میکنه که استاد فقط ببینه من تلاشمو کردم.

من خودم یه دور مقاله رو خوندم و به نظر میرسه خیلی توضیح داده و کسی که وارد باشه میتونه سریع انجامش بده. چون من زیاد با برنامه نویسی خودم سر و کار ندارم انتظار دارم موقع تحویل یه توضیح واسه کد ها هم به من داده شه و به عبارتی کد ها به همراه توضیح باشه که موقع تحویل پروژه به مشکل بر نخورم و همچنین بعد از تحویل اگه مشکلی پیش اومد در دسترس باشند.

مقاله رو در پیوست قرار دادم.


+8500
+84273

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.