تغییر CMS فروشگاه اینترنتی

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام
یک فروشگاه اینترنتی با قدمتی ده ساله دارم که سیستم فروشگاه ساز بایت!!! روی آن نصب است که بسیار محدود و ابتدایی است و در واقع اصلاً نمی شود به آن فروشگاه ساز گفت.
میخواهم یک فروشگاه ساز اپن کارت ورژن 2.3.1 (آخرین ورژن موجود) را جایگزن آن کنم که در نتیجه ی آن فروشگاه قبلی کلاً از بین خواهد رفت.

کاری که من میخواهم نصب فروشگاه و یا قالب آن نیست و کار نصب فروشگاه ساز و قالب را خودم انجام می دهم، در واقع کاری که من میخواهم انجام عملیات زیر پس از نصب است:
- به علت ایندکس خوب صفحات فعلی سایت در گوگل میخواهم پس از نصب اپن کارت - که باعث نابود شدن لینکهای قبلی و کاهش رتبه ی سایت می شود- تمام صفحات قبلی سایت که حدود  یکصد و بیست صفحه است و مربوط به هر محصول می باشد مجدداً ایجاد شده و به صفحه جدید و متناظر آن در فروشگاه اپن کارت جدید هدایت شود. این تنها راهی است که به نظرم می رسد تا ورودی های گوگل را از دست ندهم.

- اگر برای از بین نرفتن رتبه ی سایت در موتورهای جستجو راه بهتری سراغ دارید و توانایی اجرای آن را دارید و تضمین میکنید که گوگل برای سایت مشکلی پیش نیاورد لطفاً اعلام بفرمایید.

خلاصه ی مطلب اینکه: دنبال کسی میگردم که فروشگاه جدیدم را که در حال حاضر روی فولدری نصب کرده ام و در حال آماده سازی و درج محصولات و ... در آن هستم، بر روی سایت فعلی جایگزین کند، به شرطی که راه حل درست و تضمینی اجرای آن را از نظر عدم کاهش رتبه ی آن در موتورهای جستجو به ویژه گوگل نیز بر عهده بگیرد.

با سپاس


+8500
+25720

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.