تشخیص تقلب با استفاده از شبکه عصبی و عصبی فازی و ارزیابی الگوریتم

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

  موضوع پایان نامه من "کشف تقلب درکارت‌های بانکی با استفاده از یک روش ترکیبی مبتنی بر شبکه‌های عصبی-فازی" هست که تا حالا خیلی از مطالب تئوری آن را انجام دادم ومشکلی که دارم بحث پیاده سازی پایان نامه هست و پیاده سازی را باید با متلب انجام بدهم  سه تا فایل دیتا دارم که باید شبکه عصبی و انفیس روی آن اجرا کنیم سپس باید به تحلیل آن بپردازیم و ارزیابی الگوریتم داشته باشیم من یه مقاله فارسی به پیوست ارسال می کنم که تقریبا پارامترهای ارزیابی شبیه مقاله پیوست می باشد ولی برای انجام این پروژه لازم است شروط زیر رعایت گردد
  1- من می خواهم خط به خط برنامه را برای من توضیح داده شود که چه کاری انجام می شود .که بتونم برای استادم توضیح بدهم
2- هر کدام از فایل ها جدا گانه بعد از انجام مراحل قبل ارسال میکنم یعنی ارزیابی الگورتیم برای فایل اول که انجام شد فایل دوم را برای مجری ارسال میگردد 
3- ممکنه در حین کار استادم پارامتر های بخواهد انجام بشه که می خواهم برای من انجام بدهید
4- اگر استادم نکته ای از من خواست در رابطه پایان نامه  که باید انجام بشه می خواهم این تغییرات انجام گردد
   


+8500
+45607

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.