طراحی سایت شرکتی

تا الان برای این درخواست   14   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام خدمت دوستان عزیز

یک وب سایت شرکتی بدون استفاده از پلتفرم ها و اسکریپت های آماده بلکه بصورت طراحی پایه ای و بر اساس ایده های مشتری که سه تا سایت مد نظرم هست که طراحی مشابهی برام بشه. مطمئناً نه به وسعت و عظمت این سایت ها چون من به اندازه مطالبی که این سایت ها دارند در حال حاضر مطلب ندارم ولی اسکلت کلی سایت رو میخوام یک چیزی مشابه باشه و امکان گسترش و افزودن مطالب در آینده بهش وجود داشته باشه،ادرس دو سه وب سایتی که مد نظرم هستند رو در زیر آورده ام که دوست دارم از خواص هر وب سایت تکه ای را انتخاب و بصورت تلفیقی انچه که مد نظرم هست طراحی شود.

تکنولوژی های که در این پروژه باید به کار برده شود :

زبان برنامه نویسی سمت سرور Asp.net برنامه نویسی سه لایه ADO.Net

bootstrap - html5- ccs3--jquery و غیره 

CMS قدرتمند و اختصاصی نوشته شده برای سایت

دو زبانه فارسی و انگلیسی با الویت بیشتر روی انگلیسی بیشتر تمرکز شود بعد فارسی

http://www.bp.com

http://www.cgg.com/en

http://www.iongeo.com


+8500
+37361

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.