پیاده سازی الگوریتم پودم(PODEM) بر روی بنچ مارک ISCAS - C1908 برای تشخیص وقوع خطا با هر زبان برنامه نویسی

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 264،000 تومان

شرح پروژه:

بنچ مارک مورد نظر یک مدار منطقی با حدود 800 گیت است که باید ابتدا کد بنچ مارک مورد نظر به گونه ای نوشته شود که قابلیت force کردن یک مقدار به هر سیم مدار را داشته باشد.

هدف نهایی این پروژه این است که مقدار 0 یا 1 به یک سیم از مدار(منظور سیمی است که خروجی یک گیت را به ورودی گیت بعد متصل میکند) Force کنیم( که در درس "آزمون و طراحی آزمون پذیر" به آن رخ دادن خطا گوییم). سپس با استفاده از الگوریتم پودم به دنبال ورودی هایی باشیم که به ازای آنها خطا در خروجی مدار قابل کشف باشد.( یعنی ورودی هایی که با اعمال آنها به مدار،خروجی مدار، قبل از اعمال خطا، و بعد از آن متفاوت باشند.)

در زمان ارائه پروژه ، یک خطا به ما داده میشود که در یکی از سیم های مدار باید اعمال کنیم(مقدار 0 یا 1 داده شده را به یک سیم Force کنیم) و ببینیم برنامه میتواند ورودی هایی را بیابد که به ازای آنها خطا در خروجی مدار قابل تشخیص باشد؟( خروجی تنها باید متفاوت با مقدار بدون خطا شود.)

نکته: این الگوریتم ممکن است نتواند خطای مورد نظر را شناسایی کند.که شرایط رخ دادن این اتفاق در فلوچارت الگوریتم توضیح داده شده است.

الگوریتم PODEM و نحوه عملکرد آن با مثال به همراه فلوچارت این الگوریتم در فایل های پیوست موجود می باشد.

بنچ مارک مورد نظر نیز به همراه توضیحات در پیوست موجود می باشد.

نوشتن گزارش کامل انجام پروژه نیز در این طرح لازم است.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

A.Momeni

کاربر عادی

کاربر عادی

264،000 تومان

امتیاز 8.82 (عالی) از 11 رای
پروژه موفق : 14
رتبه: 439
یک سال پیش
+8500
+30522

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.