نویسنده برای وب سایت

برای این درخواست   17   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 300,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

شرح کار:

این کار "جمع آوری، ترجمه و وارد کردن اطلاعات" هست.

نوع اطلاعات و  منبع اطلاعات و جایی که اطلاعات باید در اون وارد شود رو من مشخص میکنم، مثلا اطلاعات میتونه ویژگی های یک قطعه باشه که از دیتاشیت قطعه کپی شده و در یک وب سایت درج میشه.

یا مثلا پروژه زیرکه قبلا توسط خودم مطرح شده بود، یک نمونه دیگه از این کار هست:

https://goo.gl/RZ0nKj

ویژگی های مورد نیاز برای مجری :

  • دارای مدرک لیسانس یا بالاتر در یکی از رشته های مجموعه ی برق یا کامپیوتر
  • تسلط به زبان انگلیسی
  • دارا بودن روحیه کار گروهی ، سلیقه و پشتکار و دقت
  • دسترسی به اینترنت

سایر شرایط:
1- تسویه حساب به صورت ماهانه انجام میشود.

2-مجری میتونه کار رو در منزل و به صورت غیر حضوری انجام بده.

3- در این کار, دقت در ترجمه و صحت داده های وارد شده و پیوسته بودن کار برای من در اولویت هست و سرعت انجام کار برام مهم نیست. مثلا اگه قراره 1000 تا فیلد اطلاعاتی در یک سایت وارد بشه، من به مجری 10 روز وقت میدم تا روزی 100 فیلد رو وارد کنه .

مجری نمیتونه کار رو به روزهای تعطیل، اخر هفته و... موکول کنه؛ مجری باید روزانه 5 ساعت در بین ساعات 7 صبح تا 10 شب ؛وقت ازاد داشته باشه و روی این کار وقت بزاره و کار رو با دقت و وسواس انجام بده.

4- دستمزد پرداختی برای این کار 600 هزار تومان برای هر ماه است .( میشه ساعتی 5 هزار تومان روزانه 5 ساعت؛ هفته ای 30 ساعت و ماهانه 120 ساعت کار). مبلغ مذکور ماهانه به حساب مجری واریز میشه حتی اگه در برخی از روز ها مجری کاری انحام نده.

5- اموزشهای لازمه جهت انجام کار به مجری داده میشه.


+8500
+17813

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.