درخواست سرچ و تهیه چند مقاله مرتبط با الگوریتم های تکاملی

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 50,000 تومان

شرح پروژه:

در خصوص چکیده زیر 10 مقاله 2014 به بعد در خصوص کمک به بیان مساله و کار برای آماده سازی پایان نامه جستجو شده و ارائه شود:

امروزه روش های گوناگونی برای پیش بینی و مباحث مربوط به حوزه الگوریتم های تکاملی وجود دارند که در بسیار از موارد از کارایی لازم برای پیش بینی و بهره برداری مناسب بر روی داده ها برخوردار نیستند، با توجه به ساده بودن این الگوریتم ها نیاز است تا در دو دسته از الگوریتم های نظارت شده و بدون نظارت تحقیق و بررسی بیشتری صورت گرفته و با توجه به نوع داده های مورد نظر کارآیی و انتخاب دقیق آن ها مورد ارزیابی قرار گیرد.

در این پژوهش الگوریتم نظارت شده نوروفازی بر مبنای ترکیب با الگوریتم های تکاملی مانند الگوریتم ژنتیک و PSO و الگوریتم بدون نظارت خوشه بندی بر مبنای ترکیب با الگوریتم های تکاملی مانند الگوریتم های ACO و GA Real بر روی مجموعه داده های مناسب بررسی شده و ارزیابی بر روی نتایج آن ها در مقایسه با الگوریتم های منفرد انجام می شود تا توصیه های تحلیلی مناسب برای انتخاب الگوریتم مناسب جهت پیش بینی و داده کاوی ایجاد گردد.

روش تحقیق در این پژوهش علم طراحی می باشد و گام های تحقیق مطابق با متدلوژی CRISP انجام می شود.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Artificial Intelligence-2390

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

امتیاز 9.90 (ممتاز) از 22 رای
پروژه موفق : 29
رتبه: 528
سه سال پیش

مریم

کاربر عادی

کاربر عادی

10,000 تومان

امتیاز 9.20 (عالی) از 82 رای
پروژه موفق : 113
رتبه: 120604
سه سال پیش

تیم ترجمه برتر

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 1 رای
پروژه موفق : 1
رتبه: 117465
سه سال پیش
+8500
+53763

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.