تایپ فارسی جلدهای 19 - 23 - 25

برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 24,000 تومان

شرح پروژه:

سلام ( تایپ فارسی جلدهای  19 - 23 -  25

عزیزان 3 جلد کتاب دارم که بصورت دستخط هستند که از انها عکس گرفته شده است . هر جلد حدود 7 الی 8 صفحه ورقه A4  هستش که البته هر جلد حدود  28 عدد عکس نوشته دیده میشود ( چون هر ورق A4  به دو نیم تا شده و 4 تا عکس نوشته از ان درامده ) پس قیمت سه جلد با هم 25000 تومان ( هرجلد حدود 8000 تومان ) در نظر گرفته شده است

عزیزان دقت کنید که متن باید بسیار بسیار دقیق و بدون هیچگونه اشتباه تایپی و با رعایت تمام علایم نگارشی اعم از ویرگول , گیومه و ... و خلاصه درست عین متن اصلی تایپ شود ( در صورت رضایت از کیفیت همکاری ادامه خواهد شد . )

عزیزان از بین جلدهای موجود در فایل ضمیمه شما فقط باید جلد های 19 - 23 - 25 را تایپ بفرمایید .

زمان تحویل 4 روز

متن ها باید با فونت 14 و تیتر ها هم باید با فونت 22 و پررنگ تایپ شوند 

پس نکات مهم : تایپ بسیار دقیق و عین خود متن و تحویل  سر موقع

عزیزان قیمتهای بالای 25 تومن قبول نیست

ممنون از همه


+8500
+20015

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.