پردازش تصویر: نهان نگاری داده برگشت پذیر با ویژگی افزایش کنتراست

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 250,000 تومان

شرح پروژه:

مقاله ضمیمه شده باید پیاده سازی شود.

در این مقاله، یک الگوریتم نهان‌نگاری داده برگشت‌پذیر جدیدی برای تصاویر دیجیتالی پیشنهاد می‌شود. به جای تلاش برای حفظ ارزش بالای پی ان اس آر، الگوریتم پیشنهادی برای بهبود کیفیت بصری، کنتراست تصویر میزبان را افزایش می‌دهد. برای درج داده، دو bin بالاتر در هیستوگرام انتخاب می شوند، بطوریکه تعدیل هیستوگرام بتواند با تکرار روند انجام شود. اطلاعات جانبی به همراه بیت‌های پیام در تصویر میزبان درج می‌گردند بطوریکه تصویر اصلی کاملا قابل بازیابی باشد.

در اصل، افزایش کنتراست تصویر از طریق تعدیل هیستوگرام بدست می آید. در الگوریتم پیشنهادی ، عملیات همزمان درج داده و افزایش کنتراست، با تغییر هیستوگرام مقادیر پیکسل ها انجام می‌شود. در مرحله اول، دو پیک (دو بین بالاتر) در هیستوگرام یافت می‌شوند. بین های بین پیک‌ها بدون تغییر هستند، در حالی که بین های بیرونی بطوری به سمت بیرون شیفت داده می شوند که هر یک از دو پیک بتوانند به دو bin مجاور تقسیم شوند. برای افزایش ظرفیت درج، دوbin بالاتر در هیستوگرام اصلاح شده برای تقسیم و جداسازی انتخاب می شوند، و به همین ترتیب ادامه می یابد تا زمانی که اثر افزایش کنتراست رضایت بخشی بدست آید.

در این مقاله، یک الگوریتم جدید نهان‌نگاری داده برگشت‌پذیر با ویژگی افزایش کنتراست مطرح شده است. در واقع، دو پیک (بعنوان مثال دو  binبالاتر) در هیستوگرام برای درج داده انتخاب می شوند به طوری که تعدیل هیستوگرام می‌تواند همزمان با تکرار فرآیند انجام شود.

علاوه بر این، تصویر اصلی می‌تواند دقیقا بدون هیچگونه اطلاعات اضافی بازیابی شود. از این رو، این الگوریتم افزایش کنتراست تصویر برگشت پذیر را ایجاد کرده است.

ترجمه مقاله را نیز دارم و در صورت نیاز ارسال خواهم کرد.ممنون میشم که قیمت منصفانه بدید.


+8500
+20014

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.