قالب لندینگ پیج معرفی 5 سایت

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط مجریان ( فریلنسرها ) سایت ارسال شده است.
اگر شما هم قادر به انجام این پروژه هستید عضو شوید و پیشنهاد دهید.


شرح پروژه:

سلام

برای معرفی 5 سایت نیاز به یک لندیگ پیج خلاقانه و شیک دارم(دو یا سه زبانه) و نیاز دارم حتما قالب پیشنهادی رو ابتدا ببینم.نیازی به ارسال نمونه کار نیست. فقط پیشنهاد قالب و پیاده سازی اون رو میخوام.لطفا قیمت رو برای یک زبان وارد بفرمایید و دموی قالب مد نظرتون رو ارسال بفرمایید.

بخش درخواست تماس و معرفی شرکت هم باید وجود داشته باشه.

میخوام حتما بسیار خلاقانه و متفاوت باشه.

میتونه با وردپرس یا جوملا باشه و یا قالب اج تی ام ال

ترجیح رنگ بندی = شاد . نارنجی و سرمه ای.

ساختار پیشنهادی

معرفی شرکت--------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------

.................................................................................................................سایت اول

.................................................................................................................

سایت دوم.................................................................................................................

.................................................................................................................

.................................................................................................................سایت سوم

.................................................................................................................

و ....


+8500
+16358

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.