طراحی مجتمع

برای این درخواست   8   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 350,000 تومان

شرح پروژه:

با عرض سلام.پروژه در رابطه با طراحی یک مجتمع مسکونی دو طبقه با 6 واحد مسکونی است.که طبقه همکف یک واحد سه خوابه.طبقه اول دو واحد دو خوابه.طبقه دوم سه واحد یک خوابه.

مساحت زمین پروژه 25در25 است.و مساحت زیر بنا مجتمع هر طبقه 300تا350 متر میباشد.

نکات قابل ذکر در مورد پروزه:

دسترسی جنوبی است

مجتمع از چهار طرف نباید به ساختمان های اطراف وصل باشد

فایل اتوکد پلان طبقات+فایل کد پلان مبلمان+تعیین فضای خشک و تر طبقات+نمای هر چهار طرف ساختمان+تری دی مکس در صورت امکان+سایت پلان مجتمع از کارهایی است که خواسته شده است.

توجه:هر 6 واحد دسترسی داشته باشند به فضای حیاط طبقه همکف.

توجه:همچنین فضای سبز و آب نما یا هرچزیه دیگیری که در فضا حیاط طبقه همکف قرار گرفنه شده است در سایت پلان معلوم باشد

همچنین پارکینگ میتواند رمپ باشد.


+8500
+19981

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.