ترجمه فوری - فارسی به انگلیسی 825 لغت - ریاضی کامپیوتر

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 16,500 تومان

شرح پروژه:

سلام

ترجمه فوری یه متن 825 لغتی تا 2 ساعت دیگه نیازه لطفا مجریای محترمی که میتونن کمک کنن پیشنهاد بدن

با تشکر

در جدول 1، متوسط تعداد نسل¬ها،  زمان و تابع خطا برای حصول جواب دقیق معادلات رائه شده است. در این شرایط ملاحظه می گردد که این الگوریتم بهترین پاسخ ممکنه را در سریعترین زمان ارائه می دهد. سومین معادله دیفرانسیلی معمولی از نوع غیر خطی (NLODE) با شرایط اولیه مربوطه به صورت زیر می باشد.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

بهروز

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

16,500 تومان

امتیاز 9.78 (ممتاز) از 326 رای
پروژه موفق : 391
رتبه: 3
یک سال پیش

فترمه

کاربر عادی

کاربر عادی

40,000 تومان

امتیاز 9.81 (ممتاز) از 33 رای
پروژه موفق : 49
رتبه: 152
یک سال پیش
+8500
+34969

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.