طراحی و ساخت مدار پخش صدا به همراه برنامه ی میکروکنترلر

تا الان برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام . 

برد الکترونیکی که تعداد 30 میکرو سوییچ که ممکنه کمتر یا بیشتر بشه روش قرار داره و با فشار دادن هر میکرو سوییچ صدای یکی از نوت های پیانو از اون خارج میشه . امکان کم و زیاد کردن صدا با دو تا از میکرو سوییچ ها هم باید باشه همچنین امکان تعویض صدا و نوت ها هم باید باشه یعنی یه میکرو سویچ دیگه را که میزنی مثلا از صدای پیانو به صدای گیتار تغییر کنه و با زدن میکرو سووچ ها صدای گیتار ازش در بیاد . ولتاژ مدار باید 6 ولت باشه و کیفیت صدای خروجی مطلوب و با کیفیت باشه . سیستم باید مجهز به اتو پاور باشه که اگر چند دقیقه ای ازش استفاده نشد خودش خاموش بشه . چند تا فایل صوتی هم هست که وقتی سیستم روشن میشه باید پخش بشه از مدار . 

در این پروژه سورس کار را میخام .

با تشکر 


+8500
+34608

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.