پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت صنعتی

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

در حال انجام پایان نامه کارشناسی ارشد هستم فصل مدل سازی را می خواهم برایم انجام دهید، مسأله قیمت گذاری پویا برای محصولات فاسد شدنی در شرایط عدم اطمینان از میزان و مدل تقاضاست، که برای محصولاتی از قبیل لبنیات با نزدیک شدن به تاریخ انقضا قیمت محصول طوری کاهش یابد که سود را افزایش دهد و از میزان ضایعات کم کند. مهم در بخش مدل تقاضاست که به صورت خطی یا غیر خطی بررسی شود و نیز دیتاسازی از تقاضا و مدل سازی که اکثرا با روش کنترل بهینه جاکوبی همیلتون حل می شود این قیمت گذاری می تواند در چندین مرحله با بازه های متفاوت نسبت به تاریخ انقضا انجام شود. عامل تقاضا وابسته به قیمت و زمان است و تنها شرط مسئله عدم قطعیت تقاضاست. 


+8500
+18271

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.