انجام پروژه داده کاوی

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

توضیح پروژه:

مقاله بیس رو که فرستادم براتون، کار مربوط به پیاده سازی شش معیار اندازه گیری شباهت یعنی کسینوسی، اقلیدسی، ژاکارد، IT-sim ، pairwise، و مهمترینشون که smtp هست چون معیاریه که باید بهترین خروجی رو باهاش داشته باشیم طبق مقاله، و به عنوان نوآوری کار باید این معیار رو بهینه کنیم، خوشه بندی با الگوریتمهای k- means و سلسله مراتبی و در نهایت مقایسه بین خوشه بندی با هرکدوم از معیارها و مشخص کردن بهترین معیار. 

شکل کار تا جاییکه از مقاله فهمیدم به این صورته که از مجموعه دیتاستمون( یه مجموعه از اون روزنامه‌ها مثلا) یه دیکشنری درست میکنیم، بعد برای هر صفحه متن یه بردار ویژگی درنظر میگیریم که ابعادش تعداد کلمات اون متنه، کلمات ربطی و بی ارزش فیلتر میشن، توضیحات کاملتر توی ترجمه مقاله هست براتون میفرستم، صفحه ۴ به بعد   http://s8.picofile.com/file/8303267242/h.zip.html


+8500
+18271

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.