نوعی DNS resolution به زبان برنامه نویسی C

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

دوستان بنده پروژه ای به زبان python دارم که نوعی DNS Resolution رو انجام میده.

به طور خلاصه :

این پروژه عمل ترجمه ی کوئری های dns را به صورت iteractive انجام میده. یعنی فرض کنید اگر شما بخواهید آدرس IP سروری که وبسایت abc.def.ghi.com رو میزبانی میکند را ترجمه کنید. این برنامه کوئری های آن به صورت زیر خواهد بود :

$ ./resolve.py -vm abc.def.ghi.com
>> Query: com. A IN at zone .
>>        [Got Referral to zone: com.]
>> Query:
ghi.com. A IN at zone com.
>>        [Got Referral to zone:
ghi.com.]
>> Query:
def.ghi.com. A IN at zone ghi.com.
>>        [Got Referral to zone:
def.ghi.com.]
>> Query: abc.def.ghi.com. A IN at zone def.ghi.com.
>>        [Got Referral to zone:
abc.def.ghi.com.]
>> Query:
abc.def.ghi.com. A IN at zone abc.def.ghi.com.
abc.def.ghi.com. 60 IN A 5.45.67.89

همانطور که مشاهده میکنید ترجمه ی آدرس ها از zone های پایه تر شروع می شود و کوئری های بعدی به سرور zone ما قبل خود ارسال می شود. یعنی با این کار از dns سرور خود ماشین برای ترجمه ی کامل این آدرس abc.def.ghi.com استفاده نمی کند. از root zone ها که لیست آن در فایلی ذخیره شده است برای گرفتن پاسخ کوئریهای خود استفاده می کند.

همچنین این ابزار query های dns ی که قبلا زده رو کش می کند تا هر دفعه این کوئری ها را نزند. مثلا اگر یک بار زون .com را ترجمه کرده باشد دوباره اگر query ای مشابه به آن داده شود بخش ترجمه ی .com آن را دوباره انجام نمی دهد.

این برنامه به صورت کامل با زبان python پیاده سازی شده است. فقط نیازمندیم تا source کد آن به صورت clean و کامل و از نو به زبان C نوشته شود. توجه داشته باشین که نمیخوایم این پروژه با ابزار هایی مثل cython و مشابه به c تبدیل شود. و همچنین لازم داریم تا کد آن برای بخش های مختلف دارای comment باشد تا مفهوم این کد ساده تر باشد. در صورت امکان نام متغییر ها، کلاس ها، توابع و... به همان صورتی تعریف شود که در برنامه ی اصلی تعریف شده است.

خود برنامه ی پایتون این برنامه بسیار ساده نوشته شده است و دارای داکیومنت و کامنت هم می باشد. لینک پروژه در گیت هاب :  https://github.com/shuque/resolve

انجام پروژه و مفهوم کد آن بسیار ساده می باشد اگر تخصص های لازم در این زمینه را داشته باشین.

انجام این پروژه با توجه به موجود بودن کد پایتون آن نیازمند زمان زیادی ندارد. نیازمندیم این پروژه حداکثر تا 10 روز انجام شود بیشتر از اون به کار ما به هیچ وجه نخواهد آمد، پس کسانی پیغام پروژه را بردارند که به صورت 100 درصد مطمئن هستند در این 10 روز می توانند این پروژه را انجام دهند. دوستانی که بتوانند این پروژه را زود تر تحویل دهند در اولویت خواهند بود.

هر چند می توانید داکیومنت و سورس کد اصلی را در لینک بالا مشاهده کنید با این حال کد پایتون مورد نظر ضمیمه خواهد شد.

با تقدیم احترام...


+8500
+18272

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.