نرم افزار جامع برای یکسری قطعات

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام یک نرم افزار میخواستم

هر کاربری با نام کاربری خودش وارد بشه و اسمش در تمام صفحات باشه

در حقیقت در این نرم افزار می خوام دایره المعارف لنت های ترمز را جمع آوری کنم. می بایست امنیت در آن رعایت شود تا قابلیت کپی و پیست نداشته باشد.

یک پاور پوینت درست کردم که مواردی که باید در آن باشد رو نشون میده

باید سرچ هوشمند توی همه فیلدها داشته باشه

میخوایم مشابهت های لنت ها رو توش داشته باشیم و قصد عمده هم همینه.

مثلا یه مشتری زنگ زده میگه من لنت خودرو BMW مدل فلان رو میخوام اما ما این لنت رو نداریم و بجاش خودرو ریو رو که لنت ترمزش با این یکی هست رو داریم . میخوام در این نرم افزار تمامی مشابهت ها باشند موجود. و توی پروفایل هر دو خودرو نام اون خودرو دیگه خورده باشه.

توضیحات رو در پاورپوینت گفتم. هر سوالی بود بگید سعی میکنم در اولین فرصت پاسخ بدم.

اگر نمونه کار هم دارید بدید لطفا به عنوان رزومه.

قیمت رو بالا لطفا نگید.


+8500
+45528

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.