سایت فروش فایل

برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 155,000 تومان

شرح پروژه:

دوستان گرامی

یک سایت می خواهم که قابلیت در اخیتار قرار دادن یک سری لینک دانلود در آن به افرادی که رمز خاصی را وارد کرده اند باشد و بقیه فقط بتوانند آن لینک ها را ببینند. در حقیقت من یک جای دیگری از

کاربران پول میگیرم و در این سایت به آن ها دسترسی می دهم تا بتوانند دانلود کنند. اگر بشود که افراد جدید در همین سایت بتوانند برای دانلود پول بدهند (زرین پال) نیز خوب است. 

یعنی یک چیزی مثل صفحات و نوشته های "وردپرس" که پست ها را همه میبینند ولی دانلود فقط برای ایمیل یا رمز های عبوری که من تعریف می کنم مجاز باشد یا برای کسانی که خرید می کنند.

حتما باید سایت با ورد پرس یا افزونه ها و متعلقات آن باشد. در خصوص هاست و دامین خواهشمندم پیشنهادی ندهید خودم دارم و آماده هست. من خودم 10 ساله در حوزه وب کار می کنم و 3 تا سایت دارم. خیلی نابلد نیستم پس پیشنهاد های حرفه ای و با قیمت های معقول (غیر نجومی) بدهید. سوابق پروژه های من را اینجا ببینید. کارفرمای منطقی هستم.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

امین مردانی

کاربر عادی

کاربر عادی

155,000 تومان

امتیاز 9.00 (عالی) از 12 رای
پروژه موفق : 12
رتبه: 495
دو سال پیش

شهروز-3123

کاربر عادی

کاربر عادی

500,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 185686
دو سال پیش

saturn

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

2,800,000 تومان

امتیاز 6.33 (بالای متوسط) از 8 رای
پروژه موفق : 7
رتبه: 159865
دو سال پیش

امیرکیان

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 8.75 (عالی) از 6 رای
پروژه موفق : 7
رتبه: 133284
دو سال پیش

سید جواد

کاربر عادی

کاربر عادی

205,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 1
رتبه: 109498
دو سال پیش
+8500
+53758

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.