تشخیص و درجه بندی میوه با استفاده از پردازش تصویر

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

پایان نامه ای هست که به شدت نیاز به ویرایش داره و شدیدا فورسه. هم برنامه نویسیش و هم مطالب داخل پایان نامه. استاد همه ی ایرادات رو ریز به ریز چه به صورت صوتی و چه در قالب متن ارسال کرده که همه ی اونها باید رفع بشه. از یه کارشناس خبره و متعهد می خوام که کار رو انجام بده و بخاطر این که این کار شدیدا به مشکل خورد واسه همین تا زمانی که استاد کار رو کامل تایید نکنن مبلغ رو آزاد نخواهم کرد. چون زمانِ دفاع هم نزدیکه.

فقط از کارشناسان خبره در این امر خواهش می کنم پیام بدن. در صورتی که کارشناس محترم اعلام آمادگی کنن بنده فایل ها رو هم براشون ارسال می کنم.

در ضمیمه فایل پروپوزال رو ارسال می کنم.

سپاس فراوان.


+8500
+45495

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.