کنترل دمای pid با اردوینو uno

برای این درخواست 3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 35,000 تومان

شرح پروژه:


سلام ودرود من نیاز به یه برنامه کنترل دمای pid دارم که به این صورت باشد درای نمایگشر کاراکتری جهت نمایش دمای تنظیم شده و دمای فعلی جهت تنظیم دما هم از روتاری انکودر استفاده بشه هزینشو ممنون میشم  اعلام کنین و مدت زمان لازم برای انجام پروژه (من نیازی به قطعات ندارم فقط شماتیک مدار و کدها رو میخوام)


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

S.H.M

کاربر عادی

کاربر عادی

80,000 تومان

امتیاز 9.52 (ممتاز)ممتاز از 31 رای
پروژه موفق : 41
رتبه: 8875
چهار سال پیش

karbar13

کاربر عادی

کاربر عادی

35,000 تومان

امتیاز 9.00 (عالی)عالی از 7 رای
پروژه موفق : 48
رتبه: 9640
چهار سال پیش

mr nobody

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

45,000 تومان

امتیاز 9.40 (عالی)عالی از 172 رای
پروژه موفق : 260
رتبه: 228
چهار سال پیش
+8500
+115072

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.