سئو منفی برای یک وبلاگ ( نیازمند راهنمایی در مورد بستن یک وبلاگ خارجی)

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام دوستان

ما نیازمند راهنمایی یک متخصص در زمینه سئو هستیم تا یک وبلاگ خارجی که داخل blogger درست شده رو پایین بیاریم یا از صفحه اول گوگل حذف کنیم.

توضیحات :

سال 2012 شخصی از روی کینه یک وبلاگی رو بالا آورده و مطالب نادرستی رو در مورد شرکت ما نوشته و در حال حاظر با برخی کلید واژه ها این وبلاگ اومده رو صفحه نخست گوگل، به نظر شما راهی هست که بشه این وبلاگ رو پایین آورد یا کاری کرد وبلاگ رتبشو از دست بده؟ لطفا پیشنهادات خودت رو ارسال کنید

نکته :

داخل وبلاگ فقط چند تا نظر شخصی وجود داره و مطالب دیگری وجود نداره و آخرین آپدیت وبلاگ هم مربوط میشه به سال 2013 و صاحب وبلاگ هم وبلاگ رو گذاشته رفته ولی با مرور زمان وبلاگ رتبه گرفته

زبان وبلاگ هم انگلیسی هست و هیچ چیزی مربوط به ایران نمیشه


+8500
+59196

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.