پخش بار بهینه(OPF) در سیستمهای قدرت شامل نیروگاه های بادی در حضور TCPS, TCSC و با استفاده از الگوریتم بهینه سازی کریل هرد.

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با عرض سلام وخسته نباشی. 

یه پروژه ارشد برق قدرت گرایش سیستمهای قدرت هست که  نیاز هست که شبیه سازی با نرم افزار متلب و نتیجه گیری از شبیه سازی که شامل فصل 4 پایان نامه میشوند انجام شود و فصل 5 که شامل نتیجه گیری کلی و پیشنهادات و..... است.

عنوان پروژه :  پخش بار بهینه(OPF) در سیستمهای قدرت شامل نیروگاه های بادی در حضور TCPS, TCSC و با استفاده از الگوریتم بهینه سازی کریل هرد.

فایل پروپوزال هم ضمیمه شده است.

فایل مقاله  اصلی pdf  ضمیمه شده است که تنها تفاوت آن با موضوع پایان نامه که منظورم همان نوآوری است فقط در نیروگاه های بادی است. یعنی نیروگاه بادی فقط بهش اضافه شده است.


+8500
+54194

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.