قرار دادن يک ويندوز فرم دات نت حاوي عکس و نوشته ي ثابت و متحرک در پشت آيکنهاي دسکتاپ ويندوز

تا الان برای این درخواست 6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام؛ فرض کنيد فرمي حاوي کنترلهاي PictureBox – Label براي نمايش عکس و متن به صورت ثابت يا متحرک داريم. مي خواهيم اين فرم را در پشت Desktop ويندوز قرار دهيم طوري که پشت آيکن هاي Desktop قرار گيرد و هيچ خلل و مشکلي براي Desktop پيش نيايد. به عبارتي اين فرم، در محلي قرار گيرد که عکس زمينه ي ويندوز در آنجا قرار مي گيرد و آيکن ها به همان شکل اصلي قابل مشاهده و استفاده باشند به عبارتي کنترلهاي روي فرم پشت آيکن هاي دسک تاپ قرار گيرند. - برنامه بايد هم در Windows-XP و هم در Windows-7 قابل اجرا باشد. - برنامه مي تواند به زبان C#.NET يا VB.NET نوشته شود. - داخل PictureBox ممکن است تصاوير متحرک مثل GIFs قرار داشته باشد. - Label موجود بر روي فرم در حال حرکت خواهد بود. - فرم بايد Transparent باشد و عکس زمينه ي ويندوز يا همان Wallpaper از پشت فرم به خوبي قابل رويت باشد. کيفيت و ظاهر Desktop و آيکن ها و اجزاي آن بايد به شکل اصلي ، حفظ شود. -فرم نبايد TopMost باشد و در عين حال نبايد با Show Desktop به حالت Minimized درآيد.


زیرساخت:
Windows XP All Service-Packs and Editions Windows 7 All Editions


قابل تحویل:

+8500
+92862

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.