الزام به تنظیم سند رسمی انتقال مبیع

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

من از شخص الف آپارتمانی خریدم که ششدانگ سند مالکیت در زمان بیع بنام فروشنده بود. در متن بیعنامه عادی هم وی متعهد شد که انتقال رسمی را انجام دهد ولی استنکاف نموده و ثمن نیز نقدا پرداخت شده و ملک در تصرف من است .

مبیع توسط تعاونی مسکنی بنام ارکیده قبلا ساخته شده و به آاقای الف که عضو آن تعاونی بوده ، داده شده است .        قبل از بیع تعاونی یک چک 3 میلیونی از من گرفت بدون تاریخ و در وجه تعاونی ارکیده  . بدون اینکه نامی از تعاونی ارکیده د ربیع نامه باشد

بانک مسکن وامی روی این ملک داده است و سند در رهم بانک محسوب می شود . اقساط بانک را هم من تعهد کرده ام که بپردازم . اکنون عین اصل سند نزد یکی از اعضا  تعاونی است (بنام مهرداد رهبر)

سئوال اینکه در دعوی الزام به تنظیم سند رسمی که می خواهم مطرح نمایم

1- آیا  بانک و مهر داد رهبر و تعاونی نیز باید طرف ئعوی قرار گیرند؟

2- در خواسته ، الزام به فک رهن را هم اضافه کنم؟

3- تکی از اعضا  تعاونی (بنام مهرداد رهبر) که اصل سند را گرو نگهداشته  و می گوید تا 3 میلیون چک فوق را (علاوه بر ثمن) پاس نکنی سند نمی دهم .  از تاریخ صدور چک دو سال گذشته چگونه می توانم از پرداخت این وجهی که بناحق از من مطالبه میشود خودداری کنم

4- نیاز به راهنمایی دارم و نکاتی بفرمایید که در دعوی که می خواهم طرح کنم رای الزام به تنظیم سند صادر شود. ممنون


+8500
+40397

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.