ساخت کیوسک برای تبلت

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

به يه برنامه احتياج دارم که بتونه تبلت اندرويد رو براي استفاده به صورت کيوسک آماده کنه. به اين صورت که وقتي تبلت رو روشن ميکنيم يه برنامه از پيش تعيين شده اجرا بشه و کاربر نتونه هيچ کاري انجام بده و فقط قابليت مشاهده امکاناتی که ما فعال میزاریم مثل دسترسی به وای فت ، بلوتوس ، نرم افزار خاص و ... (تمام کنترل هاي تبلت غير فعال بشه و فقط در صورت ورود رمز ادمين بشه وارد شد) اين برنامه بايد اين بصورت اتوران در ابتداي بوت تبلت اجرا بشه و اون برنامه اي که تعيين شده را اجرا کنه، اين قابليت بايد تعريف شده باشه که با روشن شدن تبلت  فقط این نرم افزار اجرا بشه و در صورت نیاز فقط مدیر نرم افزار با یوزر و پسورد بتونه خارج بشه...

برنامه مشابه اين برنامه وجود داره به اسم surelock که نسخه آزمايشي اون قابل دانلوده. اين برنامه تنظيماتي داره که من اون تنظيمات رو ميخوام. لطفا قبل از ارسال پيشنهاد نگاهي به اين برنامه بندازيد.


+8500
+20693

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.