پیاده سازی الگوریتم های تکاملی در متلب

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 300,000 تومان

شرح پروژه:

نیاز به پیدا کردن یک دیتا ست مناسب با تعداد ستون های زیاد و یک دیتا ست مناسب با تعداد رکورد های نسبتا زیاد دارم. سپس باید الگوریتم نوروفازی تکاملی (مثلا ترکیب ANFIS با الگوریتم ژنتیک) روی آن دیتا ها فقط اجرا شود و مقدار R و RMSE آن اندازه گیری شود. یکی از این حالت ها بصورت عکس از مراحل اجرای کار در متلب آماده شود. و به همراه دیتا ارسال شود.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

razzagh

کاربر عادی

کاربر عادی

150,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 12
رتبه: 186661
دو سال پیش

hadi26

کاربر عادی

کاربر عادی

700,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 104775
دو سال پیش

M.Zandi

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

300,000 تومان

امتیاز 9.08 (عالی) از 65 رای
پروژه موفق : 137
رتبه: 17
دو سال پیش

programer110

کاربر عادی

کاربر عادی

300,000 تومان

امتیاز 9.72 (ممتاز) از 67 رای
پروژه موفق : 114
رتبه: 16
دو سال پیش
+8500
+53760

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.