توسعه یک نرم افزار ترافیکی ( موجود)

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

پروژه من اضافه کردن یک بخش ( خروجی) به یک نرم افزار شبیه سازی ترافیکی هست. این نرم افزار قبلا توسط یک دانشجو نوشته شده در زبان C++ به این صورت که شبیه سازی ترافیکی انجام میدهد بر اساس یک سری فایل ورودی. در پروژه من باید یک بخش vehicle emission به خروجی ها اضافه بشود. این بخش با استفاده از سرعت و شتاب وسایل نقلیه الودگی آنها را تخمین میزند که مدل های آن آماده است و فقط باید کدنویسی آن انجام شود.  نرم افزار به صورت میکرو هست که سرعت و پوزیشن وسایل نقلیه را در هر ثانیه گزارش میدهد ( بعد از اتمام شبیه سازی). قسمتvehicle emission هم  باید از سرعت و شتاب لحظه ای وسایل نقلیه استفاده کند و به وسیله مدل های موجود آلودگی هوا را ثانیه به ثانیه حساب کند و در انتها گزارش بدهد.    . فایل هلپ نرم افزار هم به صورت کامل موجود است ( زبان انگلیسی). 


+8500
+21064

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.