پاسخ به چند سوال کوتاه مرتبط با پژوهش های داده کاوی

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

پژوهشی در باب پیش بینی ورشکستگی مبتنی بر داده کاوی انجام شده و از جنبه روش تحقیق آن نیاز به پاسخ به سوالات زیر می باشد:

توضیح:  یک مدل مفهومی پژوهش (بصورت فلوچارت) وجود دارد که شامل یک سری پارامتر موثر بر ورشکستگی شرکت ها هست، برهمین اساس یک پرسشنامه (نشات گرفته از همان پارامتر های موثر) وجود دارد که داده هایی را از شرکت ها دریافت می کند و ما نتایج را به test و train تقسیم میکنیم در نهایت از این مدل جهت پیش بینی ورشکستگی شرکت ها استفاده می شود.

1-آیا  در پژوهش های داده کاوی ذکر "آزمایشی" بودن تحقیق تناقضی با روش های تحقیق مبتنی بر داده کاوی دارد ؟ (بله/خیر)

2- اصولا این نوع تحقیق جزو چه نوع پژوهشی طبقه بندی می شود ؟

3- بخشی در همه پروپوزال ها وجود دارد به نام  "بر آورد حجم نمونه و روش نمونه گیری"، آیا در یک پژوهش داده کاوی مانند پژوهش های دیگر مبتنی بر روش های آماری محاسبه "حجم نمونه" منطقی است ؟

4- چه میزان این عبارت صحیح است؟

برآورد حجم نمونه برای آزمون فرض های آماری است که مفاهیمی مثل احتمال خطای نوع اول یا آلفا در آن تعریف می شود. برای ساخت مدل های یادگیری ماشین معولا از داده های تاریخی که خود به خود انباشته شدن استفاده میشود وهر چه تعداد داده بیشتر باشه بهتر است"

در صورت صحت این عبارت رفرنسی برای آن سراغ دارید ؟


+8500
+25716

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.