تعمیرات چی

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام خدمت شما دوستان عزیز. من برنامه ای موبایلی شبیه اسنپ میخوام که دارای اپلیکیشن برای کاربران

دارای اپلیکیشن برای تکنسین

دارای پنل تحت وب برای ادمین باشه

در این سرویس مشتری که وسیله معیوب چه خانگی وچه صنعتی دارداز طریق اپلیکیشن و با فشار دادن یک دکمه درخواست تکنسین می‌کند و پس از تایید توسط اپراتورِ ، درخواست وی به تکنسین های  نزدیک به محل درخواست دهنده کار پخش می‌شود و اولین تکنسینکه به درخواست پاسخ بدهد، تعمیرات را از آن خود می‌کند. چه تکنسین و چه درخواست دهنده باید گوشی هوشمند داشته باشند و همین عامل باعث می‌شود تا امکانات بسیار خوبی در اختیار هر دو قرار گیرد. تمام مراحل یک کار تحت نظر قرار می‌گیرد و از آنجایی که کل پروسه‌ی مربوط به تکنسین و مشتری در تلفن هوشمند انجام می‌شود، دوره اعزام تکنسین از طریق GPS تحت نظر قرار می‌گیرد.در این برنامه بخشی به نام آموزش قرار داره که خود کاربر می تونه با مراجعه به آن برخی ویدئو آموزشی که از قبل آمده شده را تماشا کنه این بخش باید توسط ادمین کنترل بشه. علاوه بر این یک بخش سفارش گیری نیز دارد که مشتری با سفارش گذاری می‌تواند شماره تماس وآدرس خود جهت هماهنگی لازم برای انجام کار را به ادمین بدهد. گزینه دیگر مربوط به گزینه قیمت گیری و وپیش فاکتور هست که کابر با ارسال عکس یا مشخصات قطعه مورد نظر یا توضیحات مربوط به پروژه خود از ما لیست قیمت وپیش فاکتور میگرد. در صفحه اول کاربر میتونه نوع بخش خود رو انتخاب کنه که شامل بخش لوازمات صنعتی، لوازمات خانگی،بخش توزیع کالا، بخش پیمانکاران . یه متن یا کلیپ نیز به کاربر داده می‌شود که در آن نحوه استفاده از برنامه توضیح داده شده. تکنسین های مربوط به هر بخش توسط ادمین کنترل می شود. امکان ثبت نام برای تکنسین وجود داره. مشتریان که چند با کار شفارش داده باشند شامل تخفیف می شوند


+8500
+50129

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.