ثبت علائم حياتي دستگاه كارخانه (ديتا لاگر)

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

  • در يك كارخانه چندين دستگاه وجود دارد كه طبق برنامه روتين كارگران بايد در ساعات مشخص به دستگاه مراجعه كنند و علائم دستگاه مثل دما ، فشار، وضعيت دستگاه و غيره را مشاهده و يادداشت كنند حال نياز است اين يادداشت ها در اپليكيشن موبايل انجم شود. اين اپليكيشن بايد ويژگي هاي زير را داشته باشد: ١- در حال حاضر ١٠ فرم متفاوت وجود دارد كه توسط كه توسط كارگران متفاوت پر مي شود حال نياز است كارگران با استفاده از نام كاربري و كلمه عبور خود به نرم افزار لاگين كنند ٢- امكان محدود كردن دسترسي به فرم ها وجود داشته باشد ٣- با توجه به اينكه فرم ها سمت سرور به صورت دايناميك طراحي مي شود فرم هاي موجود در اپليكيشن نيز بايد بدون آپديت كل نرم افزار تغيير كند ٤- نيازي به برنامه نويسي سمت سرور نيست صرفا برنامه نويسي موبايل بايدانجام شود. ٥- اپليكيشن به صورت آفلاين كار مي كند لذا اطلاعات پايه در ديتابيسي ذخيره شود ٦- دريافت و ارسال اطلاعات به سرور مي بايست از طريق وب سرويس انجام شود(پس از اتصال به شبكه كارخانه به صورت بي سيم) ٧- هر دستگاه كارخانه يك كد RFID غيرفعال دارد كه توسط NFC موبايل قابل شناسايي باشد. ٨- برخي از فيلدهاي اين فرم ها بعد از شناسايي تگ آن توسط NFC فعال گردد. ٩- تكنولوژي برنامه نويسي زامارين باشد. ١٠- اپليكيشن بايد به صورت open source  تحويل داده شود. ١١- اپليكيشن براي اندرويد نوشته شود.

+8500
+21533

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.