نوشتن یک مقاله کنفرانسی معتبر خارجی در حوزه کامپیوتر

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 1,050,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام خدمت دوستان

بنده دانشجو ی دکترا کامپیوتر هستم ولی به دلیل نداشتم زمان کافی و درگیری پروژه های متعدد نیاز دارم دوست محققی که قبلا هم تحقیق چاپ شده و معتبر در ژورنال ها یا کنفرانس های معتبر دارند در خصوص موضوع ردیابی کاربران در وب و browser fingerprinting در وب یا اپلیکیشن ها موبایل یک مقاله تمیزو مرتب انجام بدند. خود محقق هم اسمشون میتونه در مقاله بیاد و مسئله ای نداره ولی بنده باید کامل در جریان مقاله باشم.

درصورتی که مقاله ای آماده دارید در حوزه های دیگه کامپیوتر  که هنوز چاپ نشده لطفا اعلام کنید.

زمان مهم هست و در صورت موفق امیز بودن پروژه امکان عقد قرارداد و پرداخت ماهیانه ثابت برای کار های مشابه در این حوزه وجود داره.

با تشکر از وقت شما.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

نوید-3087

کاربر عادی

کاربر عادی

750,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز) از 1 رای
پروژه موفق : 21
رتبه: 2899
یک سال پیش

بهروز

فریلنسر طلایی

فریلنسر طلایی

1,050,000 تومان

امتیاز 9.78 (ممتاز) از 314 رای
پروژه موفق : 373
رتبه: 3
یازده روز پیش
+8500
+33443

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.