فاز دوم پروژه کتاب ها

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 30,000 تومان

شرح پروژه:

سلام به شما

این موارد طبق فرمایش خودتان نیاز به تعریف پروژه دیگری داشت:

1- امکان جستجوی اختصاصی در بین کتاب ها ایجاد شود.
2- امکان ایجاد صفحه بندی برای کتاب ها به جای نمایش نام کتاب های بعدی و قبلی ایجاد شود. و در هرصفحه 8 کتاب نمایش داده شود.
3- یک بخش متنی زیر هر کتاب در قسمت نمایش اطلاعات کامل نیاز است که بتوانم توضیحات و متن و عکس و فیلم که بخوام اضافه کنم. از همان ویرایشگر ورد پرس اضافه شود عالی میشه. (البته برخی تنظیمات و افزونه ها را در سایت دیدم اما فکر می کنم کار خودتان است و من دست نزنم و خراب نکنم بهتره.)

4- پربازدیدترین کتاب را باید بتوانم در هر ابزارکی که خواستم با عکسش نمایش دهم. در یک شکل مناسب که سایت به هم نریزه.

5- یک کدی یا تابعی یا شورتکد میخوام که بتوانم تعداد کل کتاب های ثبت شده را هرجا خواستم فراخوانی کنم.

لطفا ببینید کدام یک از موارد فوق شدنی هست. و بر اساس مواردی اعلامی که ممکن هست قیمت را اعلام کنید. با توجه به اینکه درج کتاب ها شروع می شود این فاز ضروری هست و زمان برای من مهم شده.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Code Lover

کاربر عادی

کاربر عادی

30,000 تومان

امتیاز 9.84 (ممتاز) از 20 رای
پروژه موفق : 30
رتبه: 117961
دو سال پیش
+8500
+53823

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.