تغییر افزونه وردپرس یا پیشنهاد

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 30,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

افزونه زیر را بررسی کنید. این افزونه قابلیت هایی دارد که به درد من خیلی میخوره اما اولا برخی قسمت ها مثل ایجاد باکس هایی که آیکن دارند در سایت من کار نمی کنه یعنی آیکن ها نمایش داده نمیشه. دوم اینکه در ادمین سایت نمایش قسمت تنظیمات کمی به هم ریخته است. سوم اینکه برخی قسمت ها مثل کادر ها فقط در دو حالت راست و چپ و بالا و پایین هست. من میخوام یک کادر تکی در سمت راست هم داشته باشم. تصاویر نمونه چیزهایی که میخوام را در پیوست ببینید.

https://wordpress.org/plugins/info-boxes-shortcode-and-widget

حالا اگر میشه این را فارسی کنید و تغییر بدهید. یا اینکه راهکار دیگری پیشنهاد بدهید.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Code Lover

کاربر عادی

کاربر عادی

30,000 تومان

امتیاز 9.84 (ممتاز) از 20 رای
پروژه موفق : 30
رتبه: 117976
دو سال پیش

dfsdfsdf

کاربر عادی

کاربر عادی

66,000 تومان

امتیاز 3.00 (ضعیف) از 1 رای
پروژه موفق : 0
رتبه: 101136
دو سال پیش

shayan127

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

380,000 تومان

امتیاز 9.24 (عالی) از 28 رای
پروژه موفق : 35
رتبه: 25
دو سال پیش
+8500
+53826

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.