شبیه سازی با سیلواکو

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 30,000 تومان

شرح پروژه:

با عرض سلام و وقت بخیر من یک تمرین سیلواکو دارم که کد من مشکل دارد و توضیحات اصلی در مورد کد برای شما به صورت یک فایل word و یک تصویر در پیوست قرار می دهم.
من خودم خروجی های مورد نیاز را بدست آوردم ولی متاسفانه جواب خوبی نمیدهد . (شبیه سازی با سیلواکو انجام می شود)
در صورتی که همکاری آغاز شود تمام کد ها و نمونه مقالات و پایان نامه های خارجی برای شما ارسال می کنم و دیگر مواردی که خودم انجام داده ام ولی به مشکل خورده ام.
زمان برای انجام هرچه کمتر بهتر می باشد چون تا پایان ترم چیزی نمانده و ترجیح می دهم یک جواب درست تر را  تحویل دهم.
دوستانی که می توانند همکاری کنند پیام دهند با سپاس فراوان


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

REZ-2779

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

30,000 تومان

امتیاز 9.70 (ممتاز) از 98 رای
پروژه موفق : 135
رتبه: 61
دو سال پیش
+8500
+54594

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.