ارائه یک مدل جدید مبتنی برآنتولوژی به‌منظورتجزیه‌وتحلیل احساسات کاربران پیرامون محصولات ارائه‌شده در سایت‌های تجارت الکترونیکی در سطح ویژگی

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

کار ما تحلیل احساسات نظرات کاربران در سایت های اجتماعی می باشد. در زمینه نظر کاوی و متن کاوی می باشد.

روش کار بدین صورت است که ما نظرات کاربران را از سایت های تجارت الکترونیک استخراج کرده و ویژگی های صریح وروشن را که در آنتولوژي معرفی کرده مشخص میکنیم و جهت های آن ویژگی هارا(مثبت- منفی و یاخنثی) بدست می آوریم وسپس با کمک آنها امتیاز کل نظر را محاسبه میکنیم.

روش پیشنهادی ما نظرکاوی با استفاده از آنتولوژی و ابزارهای وب معنایی است. در این روش با استفاده از معناشناسی داده‌های آموزشی را فیلتر کرده وتنها داده‌ها و شرایطی که بسیار نزدیک به هدف موردنظر ما ازنظر شباهت می‌باشند در ارزیابی‌ها شرکت داده می‌شوند.

معناشناسی روش جدیدی برای استخراج روابط پنهان بین مفاهیم یک ویژگی می‌باشد،که درمعانی توزیعی برای پی بردن به شباهت بین شرایط متنی بر اساس تجزیه‌وتحلیل دو شرط متنی مشابه، از روش فیلترینگ می‌توان استفاده کرد.

استفاده از اندازه‌گیری شباهت مبتنی بر هستی‌شناسی (بر اساس ویژگی‌های صریح و روشن معنایی از متن) می‌تواند دقت ارزیابی شباهت و درنتیجه اثربخشی  روش  فیلترینگ را بهبود بخشد.

میزان شباهت موجود بین ویژگی‌های هدف و ویژگی‌های نامزد

کلمات کلیدی شما برای پیاده سازی

python bayesian learning rdf ontology

و از (((آنتولوژی فرمال و رویکردهای خوب برای توصیف انتولوژی فرمال))) ؛ در این پژوهشی برای پیاده‌سازی  الگوریتم  و روش‌های آنتولوژی از نرم‌افزار PROTÉGÉ  و نرم‌افزارهای پردازش زبان طبیعی استفاده خواهد شد

آنتولوژی طراحی شده حتما در سطح فرمال باشد و )) با پکیج های یادگیری ماشین مبتنی بر انتولوژی کار کنین که ارتباط بین آنتولوژي و الگوریتم را برقرار کنین)) که با استفاده از پایتون پیاده سازی شود. و بر اساس بیزین ویژگی ها تشخیص داده شوند.

خودم دیتاست مربوط به نظرات کاربران در مورد گوشی تلفن همراه گالکسی رو خریداری و تهیه کردم وطراحی آنتولوژی و مثال های آن بر همین اساس باشد که در صورت لزوم خدمت شما ارسال می گردد.

من میخوام همین روند کاری که طراحی کردم در زبان پایتون یا pycharm پیاده سازی شود و از دیتا ستی که خودم تهیه کردم آنتولوژی owl(آنتولوژي در سطح فرمال) طراحی گردد در زبان پروتژ

 یک کار پایه انجام بدید یک بار با انتولوژی و یکبار بدون انتولوژی پیاده سازی انجام بدید پرسیژن و رکال بدست بیارید ونتایج رو برای ارزیابی بدست بیاورید .

هم روند کار و هم بقیه فایلها و اطلاعات لازم ودیتاست در صورت لزوم ارسال می گردد. من ۳ فصل اول پایان نامه رو انجام دادم فقط فصل ۴ مونده که با توضیحات بالا میخوام انجام بشه اگر کسی قادر به انجام باشه لطفا پیشنهاد قیمت هم بده


+8500
+29447

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.