ضرب ماتریس بصورت موازی در #C

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 10,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام

برنامه نویسی باید بصورت موازی و چند هسته ای انجام شود.

1. ضرب در ماتریس در زبان سی‌شارپ انجام شود.

2. پس از کدنویسی داکیومنت پروژه بصورت زیر باشد:
داکیومنت پروژه شامل کد برنامه، توضیحات مربوطه و جدول مقایسه زمان اجرای برنامه با هسته‌های متفاوت. (مثلا روی یک هسته چقدر زمان طول کشید برنامه اجرا بشه ، روی دو هسته چقدر زمان طول کشید و الی آخر) هسته ها باید در برنامه نویسی تنظیم شوند که به چه تعداد هسته درگیر باشد و برنامه روی یک کامپیوتر با هسته های مختلف اجرا شود.

با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

میثم شیرازی

کاربر عادی

کاربر عادی

10,000 تومان

امتیاز 9.93 (ممتاز) از 30 رای
پروژه موفق : 56
رتبه: 174
چهار ماه پیش
+8500
+22315

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.