انجام پروژه الکترونیک 2 - pspice

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

سلام دو فایل پی دی اف شامل شبیه سازی و تحلیل دستی  می باشد و مدارات مورد نظر جهت شبیه سازی داخل فایل های پی دی اف می باشد و سوالات دستی نیز در فایل های پی دی اف می باشند. و پاسخ هر پی دی اف را در فولدری مجزا قرار دهید که حل دستی و توضیحات تشریحی و فایل های شبیه سازی جهت اجرا ی دوباره شبیه سازی در p-spice و رسیدن به نتایج موجود باشد.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Akhtar-Electronic

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

100,000 تومان

امتیاز 9.94 (ممتاز) از 52 رای
پروژه موفق : 53
رتبه: 36
پنج ماه پیش

ٍElectronic Engineer

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

120,000 تومان

امتیاز 9.30 (عالی) از 11 رای
پروژه موفق : 27
رتبه: 402
شش ماه پیش
+8500
+23941

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.