نیاز به لینکسازی حرفه ای،بهینه سازی اصولی موتورهای جست و جو

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

ما برای سایت دانلودمون که به زبان انگلیسی هست،نیاز به لینکسازی و بهینه سازی حرفه ای داریم.

لطفاً کسانی که تجربه لازم را دارند اعلام امادگی بکنند.

شرایط و نیازهای ما:

1- لینک سازی خارجی حرفه ای در وب سایتهای انگلیسی معتبر با DAو PA بالا به صورت دائمی (بکلینک معتبر دائمی) و ارتقا کلمات کلیدی مورد استفاده ی ما (در صورت نیاز پیشنهاد کلمه کلیدی مناسب)

2- افزایش قابل توجه ترافیک و بازدید طبیعی وب سایت از موتور های جست و جو + بالا بردن کلمات کلیدی مورد استفاده ما

3- بهینه سازی سرعت لود سایت و قالب

4- صداقت و دلسوزی و احساس مسئولیت فری لنسر گرامی برای ما بسیار مهم است

5-ارائه گزارش کامل و شفاف الزامی است

6- لطفاً نمونه کارهم حتماً اعلام بکنید.

"نکته: لطفاً فقط و فقط دوستانی که مطمئن هستن توانایی انجام کار را به صورت حرفه ای دارند پیشنهاد ارسال بکنند چون این پروژه برای بنده بسیار مهم هست و نیازه که بدون هیچ مشکلی انجام بشه و سریع هم انجام بشه.چون بنده به هیج عنوان وقتی برای تلف کردن ندارم. پس لطفاً فقط و فقط اشخاصی که توانایی لازم را دارند پیشنهاد خودشان را ارسال کنند.

دوستان عزیز سایت ما یکسری جزئیات و نکات بسیار مهم داره که در خصوصی جزئیات اعلام میشه.


+8500
+30522

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.