ریپ کردن بخش هایی از قالب چند سایت و سر هم کردن آنها

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

یک قالب میخوام که ترکیبی از یک سری المان های قالب های سایت های مختلفه، مثلا صفحه ی اول از یک سایت، صفحه ی پست از یک سایت و ...

عکس ها در ضمیمه هست که چه تغییراتی نیاز هست.

ایندکس سایت  https://www.elitedaily.com/ و صفحه ی پست های https://medium.com/the-mission/how-to-reframe-your-life-goals-after-illness-b653be9e0606 .

قابل تحویلی باید با تمام فایل های مورد نیاز تحویل داده شود، به این شکل که به صورت کاملا آفلاین با وب براوزر بشه دیدش، مثلا نره از روی اینترنت CSS, JS یا فونت هاش رو Load کنه، تمام اینها باید آفلاین کنار خود قالب باشه.

عکس های هر دو صفحه در فولدر Images, فایلهای CSS در فولدر CSS و جاوا اسکریپت ها هم در فولدر JS قرار بگیرند.

فایلهای CSS و JS دو صفحه با هم ادغام "نشوند" .

تایپوگرافی EliteDaily ، بشه دقیقا برابر با فونت های Medium . به اینصورت که تایپوگرافی _فونت-رنگ-سایز) که در Rule های مختلف به کار برده میشن، با هم یکی باشند.

تمام جاوا اسکریپتهای نامرتبط از کد پاک بشوند.

فایلهای CSS و HTML ، مینیمایز نشوند.

تمام قابلیت های صفحات سرجاشون بمونه، مثل چسبیدن کردن منو با اسکرول به پایین صفحه.

تمام صفحات خاصیت ریسپانسیو بودن خودشون رو حفظ کنند.


+8500
+41094

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.