ساخت اپلیکیشن تلفن همراه برای رادیو آنلاین

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

اپلیکیشن گوشی های تلفن همراه با سیستم های عامل اندروید یا iOS و یا هر دو برای پخش کننده رادیو آنلاین و امکانات مختلف

امکانات کلی : 

- پخش کننده استاندارد : دارای امکانات Play , Pause , Stop , Volume , ... از طریف آدرس استریم رادیو . نمایش نام Track و Artist و احیانا thumbnail فایل صوتی در محلی مشخص

- تایمر : برای روشن و یا خاموش کردن خودکار پخش. به عنوان منال تنظیم زمان برای ساعتی از روز برای پخش برنامه خاصی از  رادیو (که ساعت مشخصی دارد) و یا خاموش کردن خودکار رادیو شب مثلا پس از نیم ساعت هنگام خواب

-  ارسال صوت : امکانی برای ارسال فایل های صوتی مانند موزیک به صورت انتخابی از حافظه گوشی و یا امکان ضبط صدا و ارسال (دریافت فایل توسط ایمیل یا آپلود روی FTP یا ...) و دریافت نام ارسال کننده و محلی برای درج توضیحات

- محل تبلیغ : محلی برای بنر تبلیغاتی با افکت و لودینگ مناسب در صفحه اصلی برنامه با قابلیت تغییر از طریق وب (وب سرویس و یا لود مستقیم از یک صفحه)

- نمایش متن : مشخصاتی مانند bitrate , تعداد شنوندگان و متنی قابل تغییر و ... از طریق وب سرویس و یا به طریقی دیگر قابل دریافت و نمایش در برنامه باشد.

- ضبط : در صورت امکان قابلیت ضبط صدا و به اشتراک گذاری آن از پخش کننده آنلاین ، مثلا برای ارسال یک قسمت از برنامه های رادیو برای فردی دیگر (امکان اختیاری)

مشخصات : 

- اینترفیس مناسب و با حال و هوای مدرن و پلیری و رادیویی . به عنوان مثال مانند اپ های caster.fm ولی نه مشابه آنها (http://www.caster.fm/pro-apps.php)

- قابلیت share برنامه (آدرس دانلود برنامه به همراه متنی ثابت) در برنامه های مختلف و همچنین محل مناسب برای آیکون های Social media 

- قابلیت های عمومی پخش کننده ها مانند پخش در پشت صحنه (Play in background) و آیکون ها و قابلیت کنترل پخش و استاپ و ... از نوتیفیکیشن بار و ...  مانند پلیر های استاندارد گوشی ها

- سبک و لود سریع و بدون مشکل و با کمترین دسترسی های ممکن از گوشی کاربر (کاربر با دیدن دسترسی های زیاد برنامه به لحاظ امنیتی از نصب آن منصرف نشود.)

سایر توضیحات : 

- آدرس streaming  روی یک آی پی و یا دامنه داده خواهد شد. (shoutcast)

- گرافیک برنامه به صورت مورد نیاز به صورت PSD داده خواهد شد.

- در صورت نیاز به صفحات یا اسکریپت های تحت وب سمت کاربر یا سرور ، توسط کارفرما تامین خواهد شد.

- چنانچه توضیحات ، اطلاعات فنی ، مشخصات یا اندازه پروژه و یا هر مورد دیگری مشکلی دارد شما پیشنهاد خود را مستقلا اعلام فرمایید.


+8500
+31494

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.