طراحی یک لوگو حرفه ای (فروش مواد غذایی) برای اپلیکیشن اندروید , ios , وب سایت

تا الان برای این درخواست   9   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام دوستان برای پروژه خودمون نیاز به یک لوگو خوب و با کیفیت داریم که پک کامل(سایز بندی) و فرمت مناسب برای اپلیکیشن اندروید و ios و وبسایت باید داشته باشه

 موضوع پروژه فروشگاه مواد غذایی بصورت کلی و جزیی هست

حتما فایل پروژه به همراه تمام فونتها و یا ماژول و ...... که برای طراحی اون بکار فته شده باید تحویل ما بدید و تمام پروژه باید حتما لایه بندی شده باشه وبرای هر المان پروژه یه لایه مخصوص با کامنت گذاری مناسب برای راهنمایی مدیر پروژه  و اسامی لایه ها هم باید بصورت مفهومی باشه تا راحت بشه انالیزش کرد در غیر اینصورت پروژه مورد تایید ما نمیشه.

و اینم بگم که قیمت های نجومی ندید لطفا چون قیمت توی دستمون هست وهرکسی قیمتش مناسبتر باشه مورد تایید ما هست البته کفیفیت خیلی مهمه .

حتما نمونه کار داشته باشید و برامون ارسال کنید برای بررسی و اگه مورد تایید بودید پروژه روبه شما میدیم.

درضمن پروژه زیاد هست اگه کار خوب انجام بشه وقیمت مناسب باشه به تیم ما ملحق میشید ولی بصورت دوکاری پروژه بهتون میدیم و تمام روژه هامون به شما داده میشه.


+8500
+75085

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.