طراحی گرافیکی یک اِلمان برای استفاده در ui وب سایت

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 25,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

لطفا تصویر ضمیمه رو مشاهده کنید. تصویر مربوط به گرافیک رابط کاربری یک وب سایت هست. بالای صفحه قسمتی رو با خط قرمز مشخص کردم. یک اِلمان به رنگ سفید هست که وقتی پایین تصویری قرار میگیره به این شکل که میبینید زیباش میکنه. یه همچین چیزی نیاز دارم.

همچنین پایین تر هم دو قسمت رو مشخص کردم که بالا و پایین یک بک گراند برای یکی از لایه های سایت هست. همچین المانی رو میخوام که بعنوان بک گراند یکی از قسمت های وب سایت بتونم ازش استفاده کنم و به صورت psd باشه که بتونم رنگش رو هم خودم عوض کنم و خروجی jpg برای استفاده بگیرم.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

sadaf s

کاربر عادی

کاربر عادی

25,000 تومان

امتیاز 8.70 (عالی) از 14 رای
پروژه موفق : 38
رتبه: 838
دو سال پیش
+8500
+50717

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.