نوشتن کد مدل رفتاری ژئوفوم در برنامه فورترن با استفاده روابط ریاضی

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

رشته بنده مهندسی عمران گرایش ژئوتکنیک است. من در حال ساخت یک مدل در پلکسیس هستم که در این مدل از ژئوفوم باید استفاده کنم. برای ژئوفوم مورد استفاده باید یک رفتار مورد قبول که بتونه رفتار ژئوفوم رو خوی پیش بینی کنه استفاده کنم. ولی هیچ کدام از مدل های که موجود در پلکسیس هست، به درستی رفتار ژئوفوم رو پیش بینی نمی کنند.

به همین دلیل با استفاده از یکی از مقاله های چاپ شده که رفتار ژئوفوم رو در آزمایش سه محوری بررسی کرده، و در نهایت یک فرمول ریاضی برای پیش بینی رفتار ژئوفوم بدست آورده است، می خوام یک کد برای مدل رفتاری ژئوفوم بنویسم.

در مرحله بعدی، این کد رو وارد برنامه پلکسیس می کنم و یک آزمایش سه محوری رو مثل شرایط خود مقاله شبیه سازی می کنم تا بتونم ثابت کنم که مدل من درست کار می کند.

کاری که شما انجام می دهید:

من مقاله را در اختیار شما قرار می دهم و همچنین یک فایل که از نرم افزار پلکسیس گرفتم و به همراه چند مثال از خود پلکسیس که تمام پارامترها را معرفی کرده است.

شما باید با اطلاعات موجود کد مدل رفتاری ژئوفوم را با توجه به فرمول موجود در مقاله در برنامه فروترن بنویسید.


+8500
+24538

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.