کپی کردن مقالات از سایت های دیگر و قرار دادن در وردپرس

تا الان برای این درخواست   7   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام ما میخواهیم فردی به صورت ماهانه مطالب را از سایت هایی که بعد از توافق معرفی میکنیم ، مطالب را کپی کند و در سایت قرار کند. 

نوشتن برچسب جدید ، کپی کردن برچسب ها از سایت ، در کنار افزونه یواست سئو برایمان اهمیت دارد و نویسنده باید تا سبز شدن محتوا تمام تلاش را انجام دهد و همچنین در ابتدا و انتهای مطالب یک سری مطالب را اضافه نمایید.

ایجاد لینک های داخلی برایمان مهم است و نویسنده باید به نوشته های قبلی مرتبط لینک دهد.

ارسال روزانه 5 مقاله معقول و مطلوب است

با توجه به اینکه استارتاپ کوچکی هستیم ، توانایی پرداخت رقم های بالا را نداریم ، در حال حاضر 3 نویسنده  در حال فعالیت هستند با همان قیمت هایی که با سایر نویسندگان توافق کردیم ، مایل به جذب نویسنده هستیم.

نوشته ها توسط مسئول محتوا بازبینی می شوند.

مبلغ اخر هر ماه توسط پارس کدرز تایید می شود تا به حساب شخص واریز شود.


+8500
+24549

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.