طراحی DFIG در حالت نامتعادل با سیمولینک متلب

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام و وقت بخیر

هدف کنترل توان در حالت اتصال کوتاه نامتقارن و تولید پالس PWM مبدل سمت روتور و استاتور است. در فایل PDF بلوک دیگرام کنترل موجود است.

جزییات دقیق بشرح زیر است:

1-شبیه سازی DFIG در حالتی که  اتصال کوتاه نامتقارن رخ میدهد. بر طبق روابط 1-12 فایل pdf و ایجاد بلوک دیاگرام مبدل سمت روتور . و همچنین کنترل مبدل سمت شبکه به منظور تثبیت ولتاژ دو سر خازن بین دو مبدل با استفاده از روابط 17-20

2-ایجاد سیگنال pwm سمت روتور و شبکه با استفاده از کنترل کننده رزنانسی. مطابق آنچه در بلوک دیاگرام کنترلی سمت روتور و شبکه دیده می شود.

به منظور تعیین سرعت روتور از روش بدون سنسور استفاده میکنیم که روابط در انتهای فایل PDF موجود است.


+8500
+24549

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.