انجام دو تمرین بسیار ساده آزمایشگاه سیستم عامل(جواب هم موجود است)

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 12,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام

دو تا تمرین مربوط به آزمایشگاه سیستم عامل هست که جواباشون هم آماده است فقط کافیه کامندها وارد شن و نتیجه بدون ارور روی صفحه نمایش داده باشه و بعد دو تا اسکرین شات(برای هر دو تمرین) برای من ارسال بشه. تمرین ها هم تا شب نیاز هست چون فردا باید تحویل بدم(دلیل اینکه خودم تحویل نمیدم اینه که به کامپیوتر دسترسی ندارم و فردا هم میانترم دارم)

با تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

میثم۸۱

کاربر عادی

کاربر عادی

12,000 تومان

امتیاز 9.02 (عالی) از 46 رای
پروژه موفق : 55
رتبه: 325
دو سال پیش
+8500
+50863

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.