سرويس whois

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 20,000 تومان

شرح پروژه:

امکان استفاده از خدمات استعلام دامين روي سايتي که با دات نت نوشته شده است. Whois serives شما فقط تکه کد يا يوزرکنتلري که اين عمل را به درستي انجام داده و آزاد يا غير آزاد بودن دامنه وارد شده توسط کاربر را اعلام مي کند و ضمنا نتيجه دامنه هاي غير آزاد را نيز نشان مي دهد تحويل مي دهيد.

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

FirePhoenix

کاربر عادی

کاربر عادی

20,000 تومان

امتیاز 9.88 (ممتاز) از 21 رای
پروژه موفق : 19
رتبه: 150874
هشت سال پیش

استاد فريدوني

کاربر عادی

کاربر عادی

22,000 تومان

امتیاز 9.88 (ممتاز) از 28 رای
پروژه موفق : 32
رتبه: 154104
هشت سال پیش
+8500
+53823

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.