فارسي سازي قالب و تبديل به فقط HTML/CSS/JQuery

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 29,000 تومان

شرح پروژه:

http://wordpress.site5.net/boldy قالب فوق رو ملاحظه کنيد. لينک دانلودش رو هم دارم و فايل کاملش رو که البته وردپرس هست، من فقط HTML/CSS/JQUERY/JAVASCRIPT اين رو مي خوام، اين سومين پروژه قالب من هست، لطفا قيمت نجومي ندين.توجه داشته باشيد که وردپرسش رو مي دم بهتون. اين يکي خيلي فوريه، خيلي. با توجه به اينکه بايد تا پنج شنبه شب تحئيل بديد، قيمت ارائه کنيد. اگر کسي نمي تونه قيمت زمان بيشتر رو ارائه کنه.

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

بهزاد بهتر

کاربر عادی

کاربر عادی

60,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 1 رای
پروژه موفق : 2
رتبه: 150888
هشت سال پیش

مسیح یگانه

کاربر عادی

کاربر عادی

120,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 54 رای
پروژه موفق : 55
رتبه: 154
هشت سال پیش

alira

کاربر عادی

کاربر عادی

29,000 تومان

امتیاز 8.13 (بسیار خوب) از 54 رای
پروژه موفق : 28
رتبه: 149147
هشت سال پیش

AhrimanSefid

کاربر عادی

کاربر عادی

200,000 تومان

امتیاز 3.00 (ضعیف) از 2 رای
پروژه موفق : 0
رتبه: 148285
هشت سال پیش
+8500
+53763

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.