بررسی پلیمر ها در متلب با روش منت-کارلو

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

ارائه ی کد متلب به همراه توضیح هر قسمت از گد (که هر بخش چه کاری میکند بطوریکه برای پلیمر جدید بتوانم کد را عوض کرده و استفاده گنم) برای هر کدام از موارد زیر که ممگن باشد:

1- پیش بینی ساختار و ویژگی های ترکیبات پلیمری( مثلاپیش بینی خواص نانوگامپوزیت ها یامشخصات مولکول های ستاره ای و..)

2-فرآیند های پلیمر شدن و ریز ساختار پلیمر (مثلا مدلسازی واکنش های شبکه ای یا رادیکالی)

به بیان دیگر برای هرکدام از موارد فوق، آموزش کد متلب کامل(از مرحله ی نمونه برداری و تخمین خطا تا الگوریتم مترو پلیس و رسیدن بردار نهایی)همراه توضیح آن مورد نیاز است. 


+8500
+25720

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.